Društva i udruženja pčelara

PD. I PU. ČLANICE SAVEZA PČELARSKIH ORGANIZACIJA VOJVODINE u 2018. GODINI

Red.

Br.

Mesto Naziv Društva Predsednik Adresa

Telefon i e-mail

1. Ada

 

„Tamaško Jožef“

35 članova

Lakatoš

Žolt

8. oktobar

br. 43 a

24431 Mol

063/819-11-16

lakatos.zsolt.kantor@gmail.com

2. Apatin

 

„Dunav“

20  članova

Stevanović

Rade

Trg Nikole Tesle

br. 7/11

25260 Apatin

025/778-475

063/779-90-08

stevra64@gmail.com

 

3. Bač

 

„Mostonga“
3 člana
Jurišić Slavica Vojvođanska

br. 12a

21420 Bač

063/838-69-04
slavicajurisic@hotmail.com
4. Bačka Palanka

 

„Pčela“

13  članova

Bogunović Goran Cara Lazara

br. 208

21400 Bačka Palanka

063/105-04-83

021/604-74-04

bogunovic@iinet.rs

5. Bačka Palanka

 

„Kuća Meda“

10  članova

 

Andrić Dejan

 

 

Blok Partizan

br. 13/29

21400 Bačka Palanka

063/779-46-32 dpkucameda@gmail.com

 

6. Bačka Topola

 

„Bačka Topola“

13 članova

Spasojević Mirko Save Božića

br. 53

24344 Tomislavci

024/728-148

062/581-060 spasojevic.mirko@yahoo.com

mirko.spasojevic@ddor.co.rs

 

7. Bački Monoštor

 

„Pčela“

10 članova

Strangar Steva Slavujev venac

bb/a/25

25000

Sombor

 

069/404-19-53

025/416-227

s.strangar@yahoo.com

 

8. Banatsko Veliko Selo

 

„Matica“

3 člana

Sekulić Marko Krajiška br. 1

23312

Banatsko Veliko Selo

 

061/804-55-61

sekulicbvs@gmail.com

 

9. Bašaid

 

„Bašaid“

10 članova

Lazičić Živojin Živka Miškeljina br.18

23316 Bašaid

064/019-55-68 zivojinlazicic@gmail.com

mzbasaid@gmail.com

 

10. Bečej

 

„Tisa“

16 članova

Mučalov Mile Petra Drapšina

br.32

21225 Radičević

065/267-100

065/267-01-00 mucalovmile@gmail.com

 

11. Elemir

 

„Okanj“

7 člana

Momirov Nikola Pariske komune

br. 29

23000

Zrenjanin

064/341-16-36 1nikolamomirov@gmail.com
12. Erdevik

 

„Lipa“

10 članova

Radojčić Branislav Branka Radičevića

br. 27

22244 Šid

063/776-29-56 pcelarstvoradojcic@hotmail.com

 

13. Inđija

 

„Roj“

31 član

Vučenović

Dragan

Zmaj Jovina

br. 61b

22320 Inđija

060/345-40-55 dejancukalovicpcelar@gmail.com

vucenovic.dragan@gmail.com

 

14. Irig

 

„Irig“

10 članova

Bošković Nikola Tursko Brdo

br.  9

22406 Irig

063/721-95-48 boskovic_n@yahoo.com

 

15. Kanjiža

 

„Nektar“

26 članova

Bernat Laslo Đačka

br. 10

24420 Kanjiža

065/851-18-74  laslobernat@gmail.com

 

16. Karavukovo

 

„Matica“

10 članova

Milenković Milovan Ive Andrića

br. 26

25255 Karavukovo

063/754-88-66 misa.pcelar@gmail.com

 

17. Kikinda

 

„Kikinda“

36 članova

Čolak Saša Generala Drapšina

br. 48

23300 Kikinda

063/885-54-96

0230/451-224 up.kikinda@gmail.com

bim82@mts.rs

 

18. Konak

 

„Čeda Vojnov“

5 članova

Sekulić Živo M. Tita

br. 44

23253 Konak

023/856-002

064/945-90-97 drustvopcelara.konak@gmail.com

 

19. Kovačica

 

„Kovačica“

11 članova

Đurica Dušan Nalepkova

br. 24

26210 Kovačica

013/662-046

060/327-06-57

061/882-61-95 marina.lotina63@mts.rs

 

20. Kovin

 

„Peščara“

12 članova

Stanković Nebojša Pesnička

br. 8

26220 Kovin

060/356-10-31

013/744-158

nesakov@ptt.rs

 

21. Melenci

 

„Rusanda“

10 članova

Popov

Milan

Braće Barnić

br. 47a

23270 Melenci

069/309-54-94 milanpopov52@gmail.com

 

22. Mužlja

 

„Akac“

11 članova

Kovač

Pal

Aranji Janoša

br. 20

23206

Mužlja

023/540-481

064/811-60-34 kovacs.pj@gmail.com

 

23. Nikinci

 

„Srem“

11 članova

Fekete

Saša

 

Svetozar Marković

br. 34

22427 Hrtkovci

062/854-91-01

sashafekete71@gmail.com

 

24. Novi Bečej

 

„Novi Bečej“

11 članova

Stojšin Ivica Narodnog fronta

br. 30/e

23272 Novi Bečej

061/110-66-97

stojsini@gmail.com

drustvopcelaranovibecej@gmail.com

 

25. Nova Pazova

 

„Polen“

11 članova

Knežević Radoslav Pinkijeva

br. 57

22330

Nova Pazova

022/323-625

064/613-01-82 petar@smartwebart.com

radeisinovi@open.telekom.rs radeisinovi@mts.rs

 

 

26. Novi Kneževac

 

„Suncokret“ 20 članova Farago

Ivan

Svetog Save

br.18

23330 Novi Kneževac

063/827-92-01

061/882-61-48 faragogoran@gmail.com

 

27. Novi Sad

 

„Jovan Živanović“ 59 članova  

Bulajić Milan

Žarka Zrenjanina

br. 117

21400 Bačka Palanka

064/987-78-73 milan.bulajic@gmail.com

 

28. Novo Miloševo

 

„Nektar“

10 članova

Marijaš Florijan Marka Oreškovića

br. 10

23273 Novo Miloševo

064/394-28-34

023/782-086

penjind@gmail.com

29. Odžaci

 

„Suncokret“ 12 članova Lepojić Miletije

 

Kneza Mihajlova

br. 41

25250 Odžaci

025/574-41-10

061/882-62-78

064/666-03-07 meta57@open.telekom.rs

 

30. Pančevo

 

„Pančevo“

36 članova

Milutinović Vojkan Vojvođanski Bulevar

br. 42/17

26000 Pančevo

063/329-309 medmilutinovic@gmail.com

 

31. Plandište

 

„Banatska matica“

3 člana

 

Malijar Vladimir Gavrila Principa

br. 56

26370 Hajdučica

013/864-200, 063/8286-192 malijarv@gmail.com

malijarv@gmail.com

 

32. Ruma

 

„Maslačak“

17 članova

Knežević Dane Vinogradska

22400 Ruma

 

063/540-743 up.maslacak@gmail.com

 

33. Sečanj

 

„Banatska Matica“

36 člana

Tomić

Zlatko

Trg Stanislava Bukurova

br. 3

23250 Jarkovac

023/841-731

069/185-70-17 tomiczla@gmail.com

 

34. Senta

 

„Senta i Čoka“

12 članova

Robert

Nađ

Dimitrija Tucovića

br. 23

24400

Senta

063/524-549

061/882-61-78

evrona@mts.rs

 

35. Šid

 

„Šid“

10 članova

Božendić Slađan V. Paunovića

br. 2

22244 Šid

063/502-944 sladjan.bozendic@gmail.com

 

36. Sivac

 

„Sivac“

5 članova

Mrdak Tatjana Žarka Zrenjanina

br.113

25223 Sivac

025/711-160

060/444-01-26

063/111-60-45 tanja.pcelarka@gmail.com

 

37. Sombor

 

„Avram Maksimović“ 50 članova Mastilović Milorad Suvajska

br. 3

25000 Sombor

064/818-80-64

064/078-96-33 milorad.mastilovic@mtt.gov.rs

 

38. Srbobran

 

„Suncokret“

11 članova

Kurjački Dragan Save Kovačevića

br. 16

21480 Srbobran

063/503-082

kurjacki@stcable.net

 

39. Sremska Mitrovica

 

„Jovan Živanović“  19 članova Kostić Tomislav Železnička

br. 37/3

22000 Sremska Mitrovica

022/618-310

060/618-31-00

kostictomislavsm@gmail.com

 

40. Sremski Karlovci

 

„Jovan Živanović“  11 članova Lukić Nemanja Miloša Crnjanskog

br. 6

21205 Sremski Karlovci

064/183-85-11 piramidafamily@gmail.com

j.zivanovic.sr.k@gmail.com

 

41. Skorenovac

 

„Skorenovački nektar“  14 članova Kiš

Erne

JNA

br. 48

26228 Skorenovac

064/016-97-92

ernokiss@gmail.com

 

42. Stara Moravica, Pačir i Krivaja

 

„Pčela- Méhéske“

12 članova

Kuša

Lajoš

Kartag

br. 30

24340 Stara Moravica

063/844-35-57 lajoslilla8488@gmail.com

 

43. Starčevo

 

„Starčevo“

17 članova

Aća

Kosta

Jesenja

br. 2

26232 Starčevo

013/633-268

065/416-46-10 dragan.paulic@gmail.com

 

44. Subotica

 

„Pčela“

40 članova

Dragoljub

Matić

Horgoška

br. 15

24413 Palić

069/342-97-11 dragoljub.matic@trezor.gov.rs

 

45. Temerin

 

„Temerin“

12 članova

Babković Zoltan Ružina

br. 65

21235 Temerin

069/675-499 babkoviczoltan@stcable.net

 

46. Titel

 

„Titelsko udruženje pčelara“

3 člana

Cvetković Miodrag Petra Blažića

br. 28/a

21240 Titel

021/862-037

063/886-52-96

mikicveleg@gmail.com

47. Torda

 

„Udruženje Pčelara Torda“

„Tordai Méhészek Egyesülete“

12 članova

Vereš

Jožef

Borisa Kidriča

br. 64

23214 Torda

023/831-142

066/512-87-18

060/606-61-56 veresjozsef65@gmail.com           pcelari.torda@gmail.com

budaidomacimed@gmail.com

 

48. Vrbas

 

„Vrbas“  3 člana Krstić Dragoljub Sivč Jovgena

br. 146a

21460 Vrbas

021/722-052,

060/000-64-02

061/822-62-86 krstic.dragoljub@gmail.com

 

49. Vršac

 

„Vršac“

36 član

Čejić Dragan Gundulićeva

br. 16a

26300 Vršac

063/886-38-19

cejicd@gmail.com

mudric_milan@yahoo.com

 

50. Zrenjanin

 

„M. Bugarski“  23 člana Milošević Milenko Pančevačka

bb L- 3/8

23000 Zrenjanin

O60/054-89-11

023/548-911

miskozr@gmail.com

dumarin023@gmail.com

milenkomilosevic7@gmail.com

 

51. Lazarevo

 

„Cvet Banata“  10 članova Batinić Anica Milana Simovića

br. 5

23241 Lazarevo

064/071-51-83 anicabatinic@gmail.com

 

52. Čelarevo

 

„Čelar“

15 članova

Zavišić Rade

 

Ive Lole Ribara br. 8

21413 Čelarevo

064/669-50-85

celarcelarevo@gmail.com

radezavisic3@gmail.com

 

 

 

EnglishFrançaisDeutschMagyarRomânăRusskiйSrpski jezik